Disse eksklusive luksusvillaene er nå tilgjengelig i det populære Campoamor-området – bare en kort spasertur fra de vakre strendene i Playa Aguamarina og Playa de la Glea.
Villaene kan innredes mer eller mindre etter eget ønske – med tanke på antall soverom og bad, kjellerstue, etc. etc.
Eksempel på valgt løsning:
Øverste etasje:
.
Dette eksklusive Campoamor-området ligger bare 700 meter fra det klare vannet i Playa Aguamarina og andre omkringliggende strender.
Det ligger også nær alle slags fasiliteter som for eksempel; golfbaner, marinaer, nasjonale og internasjonale restauranter, samt et bredt utvalg av restauranter hvor du kan nyte herlige Middelhavsmåltider.
I nærheten finner du supermarkeder, legesentre, apotek og kjøpesentre som for eksempel La Zenia Boulevard (bare 5 minutter unna med bil) med mer enn 160 000 kvadratmeter og alle slags butikker.
Kontakt oss for mer informasjon og forskjellige eksempel på alternative innredningsløsninger.
Vi har flere ferdig planløsninger som kan hjelpe deg med å designe ditt nye drømmehjem her på den vakre kysten av Spania.
Velkommen til Dehesa Campoamor! Monpisa