Dette nye meget eksklusive prosjektet i Playa Flamenca har en perfekt beliggenhet kun 400 meter fra havet og en av de mange fantastiske sandstrendene i området.
Studio-leilighetene er fra 43,12 m2 til 47 m2 og har terrasser fra 6,9 m2 – hele 7,98 m2.
Disse ligger i 2. eller 3. etasje.
Like i nærheten er det 2 kjøpesentre hvor man finner et godt utvalg av både restauranter, puber og butikker. Ønsker man å besøke det store kjøpesenteret La Zenia Boulevard, så ligger dette kun 800 meter unna.
Hele området har en fantastisk utsikt over havet og de ellers idylliske områdene rundt. Hele prosjektet grenser til et grønt område mot nordøst og eksisterende bygninger mot vest og nordvest.
Dersom du er interessert i golf, så er det flere flotte golfbaner innenfor noen få minutter i bilen. (Villamartin Golf: 4 km, Campoamor Golf: 6,2 km, Las Ramblas Golf: 6,6 km, Las Colinas Golf: 11,2 km, La Finca Golf: 19,7 km, La Marquesa Golf: 20,8 km)
Utbygger omtaler dette prosjektet som “prikken over i’ i forhold til alle tidligere byggeprosjekt – både med tanke på beliggenhet og alle forskjellige leilighets-modeller samt alle tilbud som vil være både inne på urbanisasjonen og rett på utsiden. He vi det bli små sildrende bekker, tre flotte bassenger (hvorav ett med oppvarmet vann), flotte grøntområder med pen beplantning, bowling, botcha, treningsstudio, badstue, egne avslapnings-soner for deg som liker å ligge og lese eller bare lytte til naturen.
Her blir absolutt alt tilrettelagt for å kunne nyte sol og sommer mens den svale Middelhavs-brisen suser svakt i palme-grener og bølgene treffer stranden like nedenfor.
CasaVerano har nå fått muligheten til å tilby dette prosjektet før det legges ut på det åpne markedet, noe som betyr at du allerede nå har muligheten til å velge – så godt som fra ‘første hylle’.
Reservasjoner pågår allerede og oppdateringer gjøres kontinuerlig!
Priseksempel på leiligheter med 2 eller 3 soverom:
Klikk her for å se prospekt på disse
.
Ønsker du å bestille visning av dette prosjektet og/eller eventuelt andre lignende prosjekter vil vi i CasaVerano kunne hjelpe deg med det du måtte ønske.
Vi har avtaler med alle utbyggere her på Spanias Hvite Kyst – og bistår deg mer enn gjerne med alt du måtte sitte med av spørsmål.
Kontakt oss for mer informasjon.
Velkommen til Playa Flamenca! Inmo – Flamenca Sun (Vistabellagolf )